piątek, 23 września 2016

"Kreatywna książka dla Superdziewczyn - EMI"Ostatnio przychodzi do mnie coraz więcej niespodzianek. Jedną z nich była przesyłka od Wydawnictwa Wilga, w której znalazłam Kreatywną książkę dla Superdziewczyn - EMI! To było dla mnie miłe zaskoczenie, gdyż cenię książki, które mogą coś wnieść w życie dziecka, a przy tym zagwarantować mu świetną zabawę.

Ta niepozorna książeczka zasługuje na uwagę nie tylko ze względu na dużą różnorodność zadań do wykonania, ale również ze względu na... fabułę! Tutaj wszystko zostało połączone w spójną całość, dzięki czemu dzieci z tym większą ochotą będą podejmować się rozwiązania kolejnych zadań i zagadek. Znajdziemy tutaj między innymi rebusy, kropki do połączenia, krzyżówki, labirynty i sporo naklejek (w tym takie na zeszyty), czyli wszystko to, co dzieci lubią najbardziej.


Jeżeli widzę jakiś minus, to tylko taki, że nie ma odpowiednika dla chłopców... Mam bratanki - bliźnięta: chłopca i dziewczynkę i z wyżej wspomnianego powodu nie mogę ich obdarować (a wiadomo, że musi być sprawiedliwie).


Książkę polecam zatem dziewczynką w wieku wczesnoszkolnym lub przedszkolnym, które rozpoczynają swoją przygodę z czytaniem i lubią łamigłówki.
Tajny Klub Superdziewczyn ma już 7 tomów, a wkrótce pojawi się również gra planszowa, dla fanek tej sympatycznej dziewczynki.

Dziękuję Wydawnictwu Wilga za przemiłą niespodziankę! :)

Tytuł – Kreatywna książka dla Superdziewczyn - EMI
Autor – Agnieszka Mielech
Wydawnictwo - Wilga
Liczba stron - 32
Ocena – 5+/6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty