środa, 18 listopada 2015

"O Wilku, który obchodził urodziny", czyli kolorowa i zabawna książka od Wydawnictwa Adamada!Wilk niedługo będzie miał urodziny i z całego serca pragnie je spędzić ze swoimi przyjaciółmi! Niestety - oni mają już inne plany, a rozgoryczony wilk obraża się na cały świat. Kiedy tak błąka się po lesie, znajduje bardzo intrygujący przedmiot, który zmienia zupełnie bieg wydarzeń.

 

Wilk znajduje bowiem butelkę z dżinem, który może spełnić jego trzy życzenia. Jak to często bywa z życzeniami - nie wszystko jest takie, jakie wilk sobie wyobrażał...

Ilustracje w książce są kolorowe, oryginalne, ale również zabawne. Rysunki są wyraźne i jednoznaczne, dzięki czemu książkę chętnie oglądają nawet dwuletnie dzieci.


 
Opowieść o wilku jest nie tylko zabawna, ale również pouczająca. Dzieci mogą zauważyć, że bez przyjaciół nawet najwspanialsze rozrywki nie dają aż tyle radości! Prawdziwe szczęście jest dopiero wtedy, kiedy możemy się nim z kimś podzielić... Wilk przekonał się o tym na własnej skórze.

Prócz tej książki wydano również inne przygody Wilka:
1. O Wilku, który trafił do Baśniowego Lasu
2. O Wilku, który bał się własnego cienia
3. O Wilku, który chciał zmienić kolorZachęcam również do zajrzenia na stronę http://www.adamada.pl/ , gdzie znajdziecie znacznie więcej ciekawych i wartościowych książek dla dzieci (z podziałem dla dzieci trzyletnich, czteroletnich, pięcioletnich i sześcioletnich).
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty